Jak stworzyć plan treningowy i korzystać z zakładki Moi klubowicze?

W tej części dowiesz się w jaki sposób przypisać klubowicza do trenera, jak działa zakładka Moi klubowicze i czym są plany treningowe.

Powiązanie profilu klubowicza z trenerem pomoże Twoim pracownikom w organizacji pracy. Dostępne są także plany treningowe czyli wytyczne co do ćwiczeń klubowiczów wykonywanych w klubie jak i poza nim.

Możesz powiązać profil klubowicza z trenerem przechodząc na profil klubowicza, a następnie do zakładki Dane –> Dodatkowe informacje i funkcje. W polu „Trener” możesz wybrać konto pracownika. Po zmianach zapisz je używając przycisku „Zapisz”.

Dzięki temu Twój pracownik łatwo wyszuka swoich klubowiczów w zakładce Moi klubowicze.

W tej zakładce trener może także dodać nowego klubowicza dzięki ikonie plusa w prawym górnym rogu.

Plany treningowe możesz dodać bezpośrednio na profilu klubowicza w zakładce Treningi.

  1. ikona plusa – dodanie nowego planu treningowego
  2. ikona szablonów – wybór wcześniej stworzonego planu

Po wybraniu ikony plusa zobaczysz ekran konfiguracji planu treningowego. To tutaj zdefiniujesz jakie ćwiczenia powinien wykonać klubowicz wraz z opisem wykonywanych ćwiczeń czy dodatkowych uwag. Jeśli zdefiniujesz pole „Następna konsultacja” tego dnia na profilu klubowicza zostanie dodana notatka przypominająca o konsultacji. Po kliknięciu w „Dodaj ćwiczenie” pojawią się nowe pola do zdefiniowania takie jak maszyna do wykonywania ćwiczeń, liczba serii, ciężar czy czas. W części Zalecenia możesz wybrać na jakie zajęcia z kalendarza ma uczęszczać Klubowicz. Nowe maszyny możesz zdefiniować w zakładce Ustawienia klubu > Park maszyn. Pamiętaj, by na końcu zapisać zmiany.

Po dodaniu planu treningowego zobaczysz ekran podsumowania.

Dzięki ikonom:

  • drukarki – wygenerujesz plik w formacie PDF, który możesz wydrukować i przekazać klubowiczowi
  • ołówka – edytujesz wybrany plan
  • kosza – usuniesz plan
  • koła zębatego – skopiujesz plan lub możesz zapisać go jako szablon i wykorzystać go później

Klubowicz również może pobrać plan treningowy po zalogowaniu się do Strefy klubowicza i przejściu do zakładki Moje treningi –> Plany treningowe.

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły